Erkan Zengin, Trabzonspor ve Galatasaraylıları çileden çıkaracak açıklamalarda bulundu

Ara transferin paylaşılamayan ismi Erkan Zengin yaptığı açıklamalarla Trabzonspor ve Galatasaraylıları çileden çıkarmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye'de Fenerbahçe'den başka bir takımda oynamam diye Erkan; "Trabzon'a da gitmeyeceğim. "Galatasaray'a falan da asla gitmem. Bu kadar basit" dedi ve noktayı koydu. Trabzonspor ve Galatasaraylı taraftarları çileden çıkaracak bu açıklamalardan sonra bakalım iki kulübün taraftarları neler diyecek.

Erkan Zengin, Trabzonspor ve Galatasaraylıları çileden çıkaracak açıklamalarda bulundu

Ara transferin paylaşılamayan ismi Erkan Zengin yaptığı açıklamalarla Trabzonspor ve Galatasaraylıları çileden çıkarmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye'de Fenerbahçe'den başka bir takımda oynamam diye Erkan; "Trabzon'a da gitmeyeceğim. "Galatasaray'a falan da asla gitmem. Bu kadar basit" dedi ve noktayı koydu. 

Trabzonspor ve Galatasaraylı taraftarları çileden çıkaracak bu açıklamalardan sonra bakalım iki kulübün taraftarları neler diyecek.

Eskişehirspor, Fenerbahçe ve Trabzonspor arasında krize yol açan Erkan Zengin transferinde işin nereye varacağı merakla bekleniyor. Eskişehirspor cephesi, "Erkan bizim oyuncumuzdur. Bizim kesinlikle tasarrufumuz dışında hareket edemez" açıklamaları gelirken, Fenerbahçe ve Trabzonspor'da ise bekleyiş hakim.

İzin kağıdı aldım bile

Erkan ise, "Bu saatten sonra Eskişehirspor'a dönmem.Türkiye'de Fenerbahçe'den başka bir kulüpte de oynamam" diyerek krizi iyice derinleştirdi. 360 kanalına konuşan 29 yaşındaki futbolcu, "Ailemle beraber İstanbul'dayım. Eskişehirspor ile vedalaştım. İzin kağıdı verdiler 12'sine kadar. '800 bin euro'nu bırak, 500 bin euro getir, her şey bitsin' dediler. Sözü aldım, vedalaştık. İşler niye tersine döndü anlamadım. Orada her şeyi bitirmiştim" diye konuştu. Erkan şöyle devam etti:

Nasıl izin vermemiş ya?

"Başkan (Mesut Hoşcan) 'Biz izin vermedik' demiş. Nasıl vermemiş ya! Bu öyle zaten 1-2 haftalık olay değil ki, 1-2 aydır devam ediyor. Eskişehir'deki evimi sattım, oradan taşındım ben zaten, eşyalarım falan yok. Eskişehirspor'un kararını bekliyorum. Bana sormadan beni başka bir takıma veremezler. "Onlara 'Sadece Trabzon'a değil, başka bir takıma da gitmeyeceğim' dedim. Diyorlar ya Trabzonspor falan istiyor diye. Olmaz! Fenerbahçe'den başkasına gitmeyeceğim. Eğer, Fenerbahçe benden vazgeçerse İsveç'e döneceğim. Transferim gerçekleşmezseGalatasaray'a falan da gitmeyeceğim. Trabzonspor'a da kesinlikle gitmeyeceğim. Bu kadar basit."