Ersun Yanal'a eşinden 20 Milyonluk Şok!

Futbol hayatındaki başarısı kadar özel hayatı ile de gündeme gelen Ersun Yanal iddialara göre genç sevgilislye beraber yaşıyor ve evi terk etti. Bu durumlara daha fazla tahammül gösteremeyen Ersun Yanal'ın 28 yıllık eşi Şenay Yanal 20 milyonluk tazminat davası açtı. İki çocukları olan çift boşanmayı düşünüyor.

Ersun Yanal'a eşinden 20 Milyonluk Şok!

Fenerbahçe’yi geçtiğimiz sezon şampiyonluğa taşıdıktan sonra, özel yaşantısı nedeniyle Aziz Yıldırım’ın hedefi haline gelen şimdiki Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’a, 28 yıllık eşi Şenay Yanal boşanma davası açtı.

20 MİLYON LİRA TAZMİNAT İSTEDİ

Şenay Yanal, iki çocuğunun babası Ersun Yanal’dan 10 milyonu maddi, 10 milyonu manevi olmak üzere 20 milyon lira tazminat ile 150 bin lira aylık tedbir nafakası istedi. Ayrıca gayrimenkullerine ihtiyati tedbir konulmasını talep etti.

Habertürk'te yer alan habere göre, Ersun Yanal ise karşı boşanma davası açarak Şenay Yanal’ın açtığı boşanma davasının reddini istedi. Beykoz Aile Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla boşanma davası açan Şenay Yanal, dilekçesinde Nazillispor’da futbol oynayan Ersun Yanal ile 1987’de Denizli’de evlendiklerini, iki çocuklarının olduğunu anlattı.

Ersun Yanal’ın kariyer yapabilmesi için işini bıraktığını ve eşinin kamuoyunda tanınan bir kişi olması nedeniyle kendi yaşantısına sürekli dikkat ettiğini belirten Şenay Yanal, iyi bir eş ve anne olarak yaşadığını vurguladı.

Eşinin genç bir kızla ilişkisi olduğunu Fenerbahçe’deki görevine başladığında öğrendiğini belirten Şenay Yanal dilekçesinde, evlilik birliğini ayakta tutmak için yoğun çaba sarf ettiğini kaydetti.

"GENÇ SEVGİLİSİYLE BERABER YAŞIYOR"

Ersun Yanal’ın ilişkisine devam ederek genç sevgilisiyle yaşamaya başladığını belirten Şenay Yanal, eşinin genç bir kızla Bodrum’da başlayan birlikteliğinin anlık bir ilişki olmadığını ve yaşantısını sevgilisiyle devam ettirmeye kararlı olduğunu anlayarak evi terk ettiğini ifade etti.

"SEVGİLİSİNİ KAMPLARA GÖTÜRDÜ"


Ersun Yanal’ın sevgilisini Fenerbahçe’nin kamplarına yanında götürdüğünü, bu nedenle Fenerbahçe Kulübü’nün teknik direktörlük görevinden istifa etmek zorunda kaldığını da öne sürdü.

"KADINLIK ONURUM KIRILDI"


Ersun Yanal’ın bir plazanın 25’inci katında daire kiralayıp yaşantısını burada sürdürdüğünü belirten Şenay Yanal; kadınlık onurunun kırıldığının, eşinin sadakatsiz ve sorumsuz eylemleri sonucunda evliliği ve çocukları üzerindeki 28 senelik emeğinin çöpe atıldığını belirtti.

"ERSUN YANAL'IN AYLIK GELİRİ 200-300 BİN LİRA"

Eşinin gelirinin aylık 200-300 bin lira arasında olduğunu belirten Şenay Yanal, haricen yatırım geliri getiren gayrimenkulleri bulunduğunu, buna rağmen kendisinin ev hanımı olup hayatını çocuklarıyla birlikte geçirdiğini kaydetti.

Eşinden 10 milyon lira maddi, 10 milyon lira manevi tazminat ile 150 bin lira tedbir nafakası isteyen Şenay Yanal, eşinin İzmir’de bir, Denizli’de iki, Muğla’da bir yazlık, İstanbul’da bir projede yapılmakta olan dükkan ve corner’larla ilgili katılım payı ile Bodrum’daki iki yatına tedbir konulmasını talep etti.