Fenerbahçe'de kritik süreç başladı, 3 yıldız ile yollar ayrılıyor

Fenerbahçe'de kriz patlak verdi. Fenerbahçe'de beklenen performansları veremeyen Van der Wiel, Fernandao ve Stoch üçlüsünün biletleri kesildi.

Fenerbahçe'de kritik süreç başladı, 3 yıldız ile yollar ayrılıyor

Fenerbahçe'de Jeremain Lens için formül arayışları şimdiden başladı. Kiralık sözleşmesine satın alma opsiyonu konulmayan Hollandalı yıldızın bonservisinin devre arasında alınması için çareler düşünülüyor.

Bu çareler düşünülürken de UEFA ile yapılan anlaşma kriter alınıyor. İlk akla gelen çözümün Van der Wiel, Fernandao ve Stoch üçlüsünün ya da bu üçlünün ikisinin satılarak kaynak oluşturulması...

Fernandao için Bursaspor ile yapılan görüşmeler devam ediyor. 1.5 milyon euroluk rakamın yukarı çekilmesi için çareler aranıyor. Aynı şekilde Stoch için Katar'dan gelen 3 milyon euroluk teklifin de yukarı çekilmesi için pazarlıklar devam ediyor.

YÖNETİM VAN DER WİEL'İ SATMAK İSTİYOR

Asıl beklenti ise Van der Wiel konusunda. Hollandalı sağ bekin menajeri Mino Raiola, her ne kadar "İstanbul'da mutlu" şeklinde açıklamaları yapsa da yönetim Hollandalı sağ beki satarak buradan gelecek parayla Lens için bonservis parasını bir araya getirmenin hesaplarını yapıyor. Lens'in bonservisinin 8.5 milyon euro civarında olduğu belirtiliyor.