Galatasaray, Sneijder'i satıyor mu?

Galatasaray Kulübü Başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak katıldığı bir televizyon programında Sneijder'in satılıp satılmayacağı konusunda açıklamalar yaptı. Albayrak yaptığı açıklamada "Sneijder'i sözleşmesinde 20 milyon Euro maddesi var. Kesinlikle bu paranın altına satmayı düşünmüyoruz." dedi.

Galatasaray, Sneijder'i satıyor mu?

Galatasaray Kulübü Başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak katıldığı bir televizyon programında  Sneijder'in satılıp satılmayacağı konusunda açıklamalar yaptı. Albayrak yaptığı açıklamada  "Sneijder'i sözleşmesinde 20 milyon Euro maddesi var. Kesinlikle bu paranın altına satmayı düşünmüyoruz."  dedi.

Galatasaray Kulübü Başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Wesley Sneijder konusunda kesin konuştu.

Katıldığı bir televizyon programında açıklamalarda bulunan Albayrak, "Sneijder'i satmayacağız. Sözleşmesinde 20 milyon Euro maddesi var. Kesinlikle bu paranın altına satmayı düşünmüyoruz" diye konuştu. 

Adı Juventus ile anılan Sneijder'in ikinci yarıda da kadrolarında olacağını dile getiren Albayrak, "Sneijder bizim oyuncumuz ve Türkiye 'de çok mutlu. İkinci yarıda da kadromuzda olacak. Sneijder'i satmayı kesinlikle düşünmüyoruz" dedi.