Galatasaray Wesley Sneijder ile yola devam edecek mi?

Günün en çok konuşulan haberlerinden Wesley Sneijder'ın Galatasaray'da kalıp kalmayacağı konusunda karar verildi. Galatasaray tecrübeli oyuncu ile yola devam edecek. İşte detaylar.

Galatasaray Wesley Sneijder ile yola devam edecek mi?

İsmi uzun süredir Juventus ile ismi anılan Wesley Sneijder konusunda bugün menajeri ile sarı kırmızılı yöneticiler arasında gerçekleşen görüşmede son kondu. Galatasaray yönetiminin görüşmede menajer Albers'e, "Sneijder kalacak. Biz kendisinden memnunuz ve onu satmak gibi bir düşüncemiz yok. Onu isteyen 20 milyon euro serbest kalma bedelini getirmeli" sözü ve kesin tavrı sonrasında menajer Albers de geri adım attı.

Papermoon'daki 1.5 saatlik görüşme sonrasında bir açıklamada bulunan Hollandalı yıldızın menajeri, "Sneijder kesinlikle Galatasaray'da kalacak. Umuyorum ki Sneijder, Galatasaray formasıyla 4. yıldızı da takacak. Sneijder'in burada 1.5 yıl daha sözleşmesi var ve oldukça mutlu. Sezon sonunda sözleşmesi için tekrar görüşeceğiz. Juventus ile görüştük ve onlara Sneijder'in satılık olmadığını, takımdan ayrılmayacağını belirttik" dedi.