Gomez’in Menejeri O bilgiyi Doğruladı

Yeni Sezonda Beşiktaş’ta olması kesinleşti.

Gomez’in Menejeri O bilgiyi Doğruladı


Geçtiğimiz sezonu zirvede kapatarak uzun süre sonra şampiyonluk ipini göğüsleyen Kara Kartal kadrosunda eksikliğini hissettiği alternatif oyuncu olmayışı ve özellikle stoper hattında oluşan hatalardan dolayı puan kayıpları ile ligin son döneminde neredeyse şampiyonluğu kaybediyordu. Teknik Direktör Şenol Güneş bu sezon ipleri sıkı tutuyor ve her fırsatta Beşiktaş Yönetimine transferlerin durumunu soruyor.

Elinde parlayan oyuncularla bilinen başarılı teknik adam Onur Kıvrak, Burak Yılmaz’dan sonra Mario Gomez’i de eski günlerine kavuşturmuş ve onun başarısı ile şampiyon takımı kurmuştu. Yeni sezon öncesi hala Almanya milli takım kampında olan oyuncu ile görüşmeler sürerken transfer atağı stoper bölgesi için sonuç verdi.

Paraguaylı Stoper Gustavo Gomez’in menejeri yaptığı resmi açıklamada Siyah Beyazlı Kulüple gelecek sezon için el sıkıştıklarını açıkladı. 23 yaşındaki oyuncunun milli takımda da gösterdiği müthis performansla devlerin takibinde olduğu biliniyordu. Ülkesinde yapılan bir radyo programına konuk olan menejer Beşiktaşı seçerken sürekli ilk 11’de oynamak istemesi ve gelecek sezon şampiyonlar liginde boy gösterme fırsatı yakalayacağı için devleri geri çevirdiğini dinleyenlerle paylaştı.