Jimmy Durmaz o takıma 'Beni alın!' teklifinde bulundu!

Trabzonspor tarafından, Yunanistan'ın şampiyonu Olympiakos takımının formasını giyen, sağ açıkta oynayan 26 yaşındaki Jimmy Durmaz için ilk olarak bonservis bedeli öğrenilecek. Maliyetinin yüksek olması halinde kiralama formülü devreye sokulacak ve Trabzonspor, "Beni alın" diyen İsveçli oyuncu için Olympiakos ile masaya oturacak.

Jimmy Durmaz o takıma 'Beni alın!' teklifinde bulundu!

Kanatlara takviye yapmak için çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da rota bu sefer de Olympiakos formasını giyen Jimmy Durmaz'a yöneldi. Bir dönem Gençlerbirliği forması giyen İsveçli futbolcunun, Yunan kulübünde istediği havayı bulamadığı bu nedenle de Türkiye'ye geri dönmek istediği ve vatandaşı Erkan Zengin'in de formasını giydiği Trabzonspor'a menajerler aracılığı ile "Beni alın" mesajı yolladığı öğrenildi. 
 
BEŞ GOL VE YEDİ ASİST ÜRETTİ
Bu gelişmenin ardından harekete geçen bordo-mavililerin, ilk etapta 26 yaşındaki sağ açığın bonservisini öğreneceği, maliyetin yüksek olması halinde ise kiralama formülünü devreye sokacağı belirtildi. Jimmy Durmaz, geçen sezon Olympiakos'ta 27 maça çıkmış, 5 gol ve 7 asistlik performans sergilemişti. Öte yandan bir başka İsveçli futabolcu Toivonen'in de Erkan Zengin'i arayarak Trabzonspor hakkında bilgi aldığı belirtildi. Ancak Trabzonsporlu yöneticiler, Toivonen'in transfer gündemlerinde yer almadığını belirttiler.