Luis Adriano Galatasaray’a Çok Yakın.

Galatasarayın büyük bir gizlilik ile yürüttüğü operasyon sonunda Milan kukübü ile 1 yıllık kiralık anlaşmasına vardığı ve Luis Adiano’nun İsviçre kamının son etabına katılması bekleniyor.

Luis Adriano Galatasaray’a Çok Yakın.

Galatasaray sonunda taraftarını mutlu edecek bir tranferi patlatmaya hazırlanıyor. İtalya’nın Milan kukübünde forma giyen Brezilyalı yıldız Luis Adriano’nun 1 yıllığına kiralanması konusunda her türlü anlaşmaya varlıldığı, eğer bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki sezon Brezilyalı yıldızın Galatasaray forması giymesi bekleniyor. Adrian’nun Milan kulübü ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunurken kazandığı yıllık garanti ücreti ise 3 milyon euroyu buluyor.

Geçen sene Fenrebahçe’nin büyük uğraşlar ile transfer etmek istemisti ancak transferi bir türlü noktalayamamıştı. Adriano’nun özelikle Shaktar Donetsk’deki dönemleri başarılarla dolu. Shaktar kulübünde göstermiş olduğu performans ile adını tüm dünyaya duyurmayı başaran yıldız futbolcu adrından 12 milyon euro bonservis bedeli ile Milan’a transfer olmuştu. Milan kukübünde beklenenin çok altında kalan Adriano kadroda kendine yer bulmakta zorluk çekmeye başladı.

Galatasaray’ın geçmiş transferlerinden örnek alınacak olursa Sneijder gibi 2. bir çıkış yakalama potansiyeli bulunan Adriano bakalım Galatasaray’a transfer olursa eski günlerine geri dönebilecekmi.

Galatasaray’ın son görüşmeleri tamamladıktan sonra bir kaç gün içerisinde tranferi duyurması bekleniyor.