Mehmet Topal hangi takıma transfer olacak, Mehmet Topal'ın talipleri

Fenerbahçe'nin başarılı orta saha oyuncusu Mehmet Topal'ın Beşiktaş ve Galatasaray tarafından takip edildiği vurgulandı. Mehmet Topal hakkında ortaya atılan iddialar nedir?

Mehmet Topal hangi takıma transfer olacak, Mehmet Topal'ın talipleri

Fenerbahçe'nin ezeli rakipleri Beşiktaş ve Galatasaray'ın kurmaylarının Mehmet Topal için menajerler aracılığıyla nabız yokladıkları ve transfer etmek istediklerinin mesajını yolladıkları öğrenildi.

Mehmet'in Fenerbahçe'de mutlu olup olmadığını araştıran ve kalan 1 yıllık sözleşmesini de göz önünde bulunduran Beşiktaşlı ve Galatasaraylı idareciler Topal'ın menajerinden haber bekliyor.

Şenol Güneş'in orta alanda Mehmet Topal gibi bir isime şiddetle ihtiyaç duyduğu ve Topal'ın alınması için gerekli girişimleri başlattığı öğrenildi. Galatasaray ise Melo'nun durumu nedeniyle uzun süredir arayışta. Sarı-kırmızılı teknik heyet ve yöneticilerin düşündüğü isimlerden biri Mehmet Topal. Galatasaray eski talebesini tekrar takımda görmeyi hedeflerken, Melo'nun yerini örümcek adam ile doldurmayı planlıyor. Bunun için çeşitli çevrelerce nabız yoklandı.

MEHMET TOPAL İÇİN 6 MİLYON EURO'LUK TEKLİF REDDEDİLMİŞTİ

Fenerbahçe ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Mehmet Topal, 2014 yazında çok sayıda Avrupa Kulübü ve özellikle Napoli tarafından şiddetle istenmişti. Bu transfer döneminde ise Tottenham resmi teklif ile Topal'ı istedi. Edinilen bilgiye göre Mehmet Topal için Londra ekibinin 6 milyon Euro bonservis bedelini gözden çıkardığı iletildi. Bu teklif milli oyuncunun menajerleri tarafından kulübe de iletilmişti. Başkan Aziz Yıldırım bu teklifi Mehmet Topal'ı bırakmak istemediği için reddetmişti.


Etiketler; #mehmet topal