Milos Krasic'in bu sözleri çok konuşulacak

Sarı Lacivertli kulübün çok konuşulan yıldızlarından Milos Krasic yine gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu. Takımdaki geleceği konusunda birçok şeyler söylenip bir türlü gerçekleşmeyen adeta yılan hikayesine dönen Krasic, maddi olarak zarara uğramamak için kiralık olarak gitmediğini belirtti.

Milos Krasic'in bu sözleri çok konuşulacak

Sporx'in haberine göre; Fenerbahçe'deki geleceği tam anlamıyla yılan hikayesine dönen Milos Krasic, yine gündeme bomba gibi düşecek bir röportaj verdi.

Maddi olarak zarar görmemek için Fenerbahçe'den kiralık olarak gitmediğini belirten Sırp oyuncu, Elche transferinin havada kaldığını ve Roberto Carlos'un görevden alınmasının ardından Sivasspor transferinin de gerçekleşmediğini itiraf etti.

F.BAHÇE'DE KALMAYA SICAK BAKIYOR

Sarı lacivertli ekibin kendisine ödeme yapmaya devam etmesi durumunda takımda kalmaya sıcak baktığını da ifade eden Milos Krasic, "Belki 2016 yılında bana daha iyi bir ödeme yaparlar o zaman tamam. Yaşananları umursamam ve yoluma devam ederim" ifadelerini kullandı.

İŞTE O ÇARPICI RÖPORTAJ

* Fenerbahçe'de şu an tam olarak durum nedir?

Bir anlatmaya başlarsam yarına kadar sürer. (Gülerek)

* Kulüp ile olan ilişkin bu seviyeye geldiğinde ilk olarak ne yapmayı düşündün?

Aklıma gelen ilk, ikinci ve üçüncü bile aynıydı. Beni çok fazla zarara uğratmayacak şartlar altında sözleşmemi fesih etmek istedim.

* Kiralık gitmeyi düşündün mü?

Hayır. Sözleşmemde yazılı olan hakettiğim parayı neden kaybedeyim ki? Kiralık gitmek istemedim. Bu kadar iyi niyet yeter. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki, problemlere ne kadar makul yaklaşırsanız sonuçları sizin için o kadar şaşırtıcı oluyor. Yıllar bana bunu gösterdi.

* Fenerbahçe sana ödeme yapmaya devam ederse fikrin değişir mi?

Fenerbahçe böyle bir tazminat ödemeye sıcak bakmadı ve durum böyle olunca ben de gitmek istemedim. Ben sabırlıyım ve acelem yok. Yönetimin planlarını bilmiyorum. Belki 2016 yılında bana daha iyi bir ödeme yaparlar o zaman tamam. Yaşananları umursamam ve önceden olduğu gibi düzenli olarak bankaya da giderek Fenerbahçe'de devam ederim.

*Elche'nin ismi seninle anılıyordu?

Elche transferi havada kaldı. Çünkü maddi şartlar gereği transfer yapacak durumda değiller.

*Başka talibin varmı?

Bir çok teklif var ancak kaydadeğer olmayanları dikkate almıyorum. En son ne zaman oynadığımı hatırlamıyorum bile...

*Yeni bir kulübe nasıl gideceksin?

Bunun tek yolu gelecek net teklifler.

*Bu teklifleri alacağını düşünüyor musun?

Tek bildiğiim bu teklifler geldiğinde mutlu olacağım.

*En nihayetinde son karar yine Fenerbahçe yönetiminde yani değil mi?

Hakkımı savunmaya hazırım.

Avatar
memet - 7 yıl
Sow gs de