Roberto Carlos Akhisar Belediyespor İle Anlaşmaya Vardı

Roberto Carlos, Akhisar Belediyespor ile anlaştı. Detaylar yazımızda..

Roberto Carlos Akhisar Belediyespor İle Anlaşmaya Vardı

Akhisar Belediyespor, Hamza Hamzaoğlu'nun A Milli Takım'a yardımcı antrenör olarak gitmesinin ardından Trabzonspor'un eski teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay ile anlaşmıştı. Spor Toto Süper Lig'e iyi bir başlangıç yapan, Fenerbahçe ve Kasımpaşa gibi zorlu takımları evinde deviren Akigolar'da, son haftalarda alınan kötü sonuçlar almıştı. Teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, kötü sonuçlar nedeniyle görevinden istifa etmişti. Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, yaptığı açıklamada, 2014-2015 sezonunda anlaştıkları teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile karşılıklı konuşarak yollarını ayırdıklarını bildirmişti.

Roberto Carlos takımın başına geçti

Geçtiğimiz haftalarda Sivasspor'daki görevinden ayrılan Roberto Carlos, Akhisar'la anlaştı. Radyospor'a konuşan Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel "Roberto Carlos ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladık" dedi. Brezilyalı teknik adamın ilerleyen günlerde şehre gelerek imza atması bekleniyor.

İmza 9 Ocak'ta
Akhisar Belediyespor'un resmi sitesinden yapılan açıklamada Brezilyalı teknik adamın 9 Ocak'ta resmi sözleşmeye imza atacağı, 10 Ocak'ta takımla beraber antrenmanlara katılacağı belirtildi.