Robin Van Persie hakkında şok iddia, kalıcı sakatlık var mı?

Fenerbahçe'nin yıldız transferi Robin Van Persie hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Yorumcu Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin flaş transferi Robin van Persie hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Teknik direktör Yılmaz Vural ise "Avrupa'da konuştuğum dostlarım van Persie'nin kronik sakatlığı olduğunu söylüyorlar" dedi.

Robin Van Persie hakkında şok iddia, kalıcı sakatlık var mı?

Erman Toroğlu, sarı-lacivertli takımın 3-0 kaybedip Şampiyonlar Ligi'ne veda ettiği Shakhtar Donetsk maçında sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen Robin van Persie'nin müzmin sakat olduğu yönünde endişeleri olduğunu ifade edeken, Hollandalı yıldızn imza töreni öncesi bu konuya ilişkin kriz yaşandığı duyumunu aldığını yazdı.  

Eski hakem Toroğlu'nun, Sabah Gazetesi'ndeki yazısının ilgili bölümleri şöyle:
"Van Persie'yi Şampiyonlar Ligi eleme maçında oynatmayacaksın da hangi maçta oynatacaksın?

Eğer Türkiye Ligi'nde oynatacaksan bu kadar para vermeye değer mi? Çünkü bu para Fenerbahçe Kulübü'nden çıkacak. Ne olursa olsun bu para sonunda çıkacak. Van Persie'yi bekletip turşusunu kuracaksan gel Ankara 'dan çubuk turşusu al. Hiç olmazsa her yemekte sana lezzet verir.

Şimdi merak ettim, soruyorum. Van Persie'nin dizinde müzmin bir sakatlık var mı?

Van Persie'nin imza töreninden evvel Başkan Aziz Yıldırım ile doktor arasında bir diyalog geçti mi? Kulüp doktoru, Van Persie'nin tetkiki neticesinde 'İmza atmam' dedi mi?
Bu konuda bazı tatsız şeyler yaşandı mı? Çünkü milletin ağzı torba değil.

Hemen ateş etmeye başlarlar. Peki haksızlar mı? Hayır. Neden? Sen bu kadar para ile Fenerbahçe'yi borçlandırırsan, senin takımın iyi futbolcularını satmış zayıf denilen Shakhtar'dan üç gol yemiş elenmişse herkesin bu soruyu sormaya hakkı var."

VURAL 'VAN PERSIE KRONİK SAKAT' DEMİŞTİ

Teknik direktör Yılmaz Vural, geçtiğimiz günlerde Radyospor'a yaptığı açıklamada, " Avrupa 'da konuştuğum dostlarım van Persie'nin kronik sakatlığı olduğunu söylüyorlar. Bunlar konuşuluyor. Sürekli oynayamaz, dinlendirilerek oynar' diyorlar" ifadelerini kullandı.


Etiketler; #Robin Van Persie