Sıkı pazarlıklar devam ediyor.

Dün gece sessiz bir şekilde İstanbul’a gelen Adriano’nun menejeri Galatasarlı yöneticiler ile masaya oturarrak transfer pazarlılarına başladı. Adriano’nun kiralanması için Milan kulübünü ikna eden sarı kırmızılı ekip eğer Brezilyalı ile de anlaşmaya varırsa önümüzdeki hafta İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

Sıkı pazarlıklar devam ediyor.

Transfer sezonun sessiz takımları arasında yer almasından dolayı taraftarlarının tepkini almaya başlayan Galatasaray büyük bombayı patlatmaya hazırlanıyor. Kardosuna dünya yıldızı bir forvet takviyesi yapmabilmek için yoğun çaba harcayan Galatasaray yöneticileri Adriano ve Bony gibi yıldızları radarına almıştı.

Alınan bilgilere göre futboldan sotumlu yöneticilerden Cenk Ergün İngiltere’de Bony tranferi için Manchaster Ctiy ile görüşmelere devam ederken yönetimde dün itibari ile büyük bir atak yaptı. Luis Adrianonun menejeri dün sessiz bir şekilde İstanbul’a gelerek sarı kırmızılı yöneticiler ile yemekte buluştu ve detaylı konuşmaya başladılar. Galatasaray’ın Milan ile her konuda anlaşmaya vardığı ve Brezilyalı gölcüyü ikna etmeye çalıştığı gelen bilgiler arasında.

Eğer Galatasaray Adriano’nun menejeri ile yapılan pazarlılardan istediği sonuç ile ayrılırsa önümüzdeki hafta Adriano’nun imza atmak için İstanbul’a gelmesi bekleniyor. İki taraf arasında yapılan pazarlıkarın bugün de devam etmesi beklenirken yönetimin İngiltere’den gelecek olumlu veya olumsuz habere göre karar vereceği gelen haberler arasında.