Sneijder kararını verdi: Arrivederci

Juventus'un Ceo'su Beppe Marotta "Sneijder'in niyeti konusunda bilgi aldıklarını ve başarılı futbolcunun hava değişimi istediğini" söylemişti. Hollanda'nın AD gazetesine konuşan Sneijder'in menajeri Guido Albers ise top'un Galatasaray ile Juventus'ta olduğunu söyleyerek, her şeyi bekleyip göreceklerini açıkladı. Öte yandan AD gazetesi Sneijder'in Juve'yle anlaştığını okuyucularına duyurdu.

Sneijder kararını verdi: Arrivederci

 Juventus'un Ceo'su Beppe Marotta "Sneijder'in niyeti konusunda bilgi aldıklarını ve başarılı futbolcunun hava değişimi istediğini" söylemişti. Hollanda'nın AD gazetesine konuşan Sneijder'in menajeri Guido Albers ise top'un Galatasaray ile Juventus'ta olduğunu söyleyerek, her şeyi bekleyip göreceklerini açıkladı. Öte yandan AD gazetesi Sneijder'in  Juve'yle anlaştığını okuyucularına duyurdu.


Sneijder'in kıymetli ve kendi sistemlerine uyan bir futbolcu olduğunu ifade eden Marotta, transferin koşullarına uyması halinde gerçekleşeceğini söyledi.

Juventus'ta tek gündem konusu Wesley Sneijder... Teknik direktör Massimo Allegri'nin Hollandalı yıldızı takımda görmek istediğini açıklamasının ardından Juventus'un da Sneijder ile temasa geçtiği ortaya çıktı. İtalyan ekibin CEO'su Beppe Marotta, Sneijder'in niyeti konusunda bilgi aldıklarını ve başarılı futbolcunun hava değişimi istediğini söyledi.

"Sneijder kıymetli bir oyuncu" diyen Marotta, "Sneijder'in çok yetenekli ve bizim taktik karakteristiğimize çok uygun bir oyuncu olduğunu söylemek isterim. Ancak, net bir transfer görüşmesi yapamadık. Biz oyuncunun istek durumuyla ilgili bilgi sahibi olduk. Eğer, bizim şartlarımızla bir anlaşma fırsatı varsa, bunu değerlendirmek istedik" ifadesini kullandı. 

Transfere büyük paralar harcamak istemediklerini de kaydeden İtalyan yönetici, "Galatasaray çok para istiyor. Transferi aceleye getirecek durumda değiliz" dedi. Bu arada Hollanda'nın AD gazetesine konuşan Sneijder'in menajeri Guido Albers, "Artık top Galatasaray ile Juventus'ta... Biz bekleyip göreceğiz ne olacağını" şeklinde konuştu. AD gazetesi ise Sneijder'in şahsi konularda Juve'yle anlaştığını, İtalyan ekibinin de kendilerine gelmek isteyen Hollandalı yıldız konusunda Galatasaray'ı ikna etmekte zorlanmayacağını belirtti.