Torino oyuncusu Adem Ljajic Beşiktaş'a geliyor

Beşiktaş'ın yeni transferi belli oldu. Torino'nun yıldızı Adem Ljajic'in menajeri Meris Dolovac, Sırp futbolcu ile birlikte Beşiktaş için İstanbul'a geliyor. Yıldız futbolcu Beşiktaş formasını giydiği bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

Torino oyuncusu Adem Ljajic Beşiktaş'a geliyor

Beşiktaş, 10 numara pozisyonu için bir süredir görüşme halinde olduğu Torino'dan Adem Ljajic'in transferine noktayı koyuyor.

Adem Ljajic'in menajeri Meris Dolovac, Sırp futbolcu ile birlikte Beşiktaş için İstanbul'a geldiğini gösteren fotoğrafları paylaştı.

Siyah beyazlıların, 27 yaşındaki Adem Ljajic'i 1 yıllığına kiralık olarak kadrosuna katması bekleniyor.

Teknik Direktör Şenol Güneş de, dünkü basın toplantısında oyuncuyla ilgili soruya, "Ljajic beğendiğim bir oyuncu. Transferlere ben karışmıyorum"yorumunu yapmıştı

ADEM LJAJIC KİMDİR?

Futbolculuk kariyerine Partizan altyapısında başlayan Ljajic, 19 yaşındayken Fiorentina'ya transfer oldu. Floransa ekibinde gösterdiği başarılı performans ile 10,8 milyon Euro karşılığında AS Roma'ya geçiş yapan Sırp futbolcu, 2015/16 sezonunu Inter'de kiralık geçirdikten sonra kulübüne döner dönmez 8,1 milyon Euro karşılığında Torino'ya satıldı.

Geçtiğimiz sezon Torino forması ile 28 maça çıkan Ljajic, 6 gol 13 asist katkısında bulundu.