Trabzon’da Hareketli Saatler.

Geleceğin Golcüsü Transferi Hakkında Anlaşma Sağlandı. Gelmesi An Meselesi.

Trabzon’da Hareketli Saatler.

Geçtiğimiz sezona Şhota Arveladze ile başlayıp üst üste seri galibiyetler alarak taraftara ve spor kamuoyuna acaba şampiyonluk bu sene geliyor mu? Dedirten Karadeniz temsilcisi sonrasında yaşamış olduğu büyük düşüş ile adeta son haftalarda küme mücadelesi verecek duruma gelmişti. Takımın başına Sadi Tekelioğlu’nun görevi ilk yarıda bırakması ile göreve getirilen Hami Mandıralı’lı da bu düşüşe çözüm üretememişti.

Geçen sezon’un bitmesi ile rahat bir nefes alan yönetim ve taraftarlar yeni sezonda daha iyi bir lig sıralaması ve beklide gizli şampiyonluk hesapları yapıyor.

İsmi iran’da spor gazetelerinde manşetlerden düşmeyen ve bu sezon oynadığı 25 maçta 16 gol ve 5 asist başarısı ile göz dolduran Mehdi Taremi ile büyük ölçüde anlaştı. 1.87 boyu ile hava toplarındaki hakimiyeti ve güçlü fiziği ile dikkat çeken 23 yaşındaki forvet için bir dönem ülkede çalışan Mustafa Denizli de şiddetle transfer edilmeli görüşünü Karadeniz ekibine bildirmiş durumda.

Oyuncu için ülkesinde İranlı İbrahimoviç yakıştırmaları yapılırken bu sezon ligimizde oynarsa kalecilerin korkulu rüyası olabilecek yeteneği olduğu belirtiliyor.