Trabzonspor Kulübünün En Resmi Ağızından Açıklama Geldi.

Dünya devi ile anlaşma sağlandı.

Trabzonspor Kulübünün En Resmi Ağızından Açıklama Geldi.

Trabzonspor hem sportif hem de ekonomik anlamda çok zor günler geçiriyor. Kulüp düştüğü borç batağından bir türlü kurtulamazken yönetim yeni sezon öncesi transfer yapıp kadroyu güçlendirme çabalarına devam ediyor.

Geçen yıl değişen üç teknik adamın ardından göreve gelen Ersun Yanal camiada artık sevilen bir yüz olmuş durumda 3.dönemini yaşayacak olan teknik adam taraflı tarafsız herkes tarafından beğeniliyor ve gittiği takımlarda harika kadroları çok ucuza kurması ile tanınıyor.

Daha önce Trabzonspor’da kurduğu ve şampiyonluğa oynattığı takım hala unutulmazken Fenerbahçe taraftarının da adeta unutamadığı yegane teknik adam özelliğini taşıyor. Isıran futbol oynatma ve atağa yönelik oyun kurguları ile tanınan teknik adam Trabzonspor’da yeniden başarıyı yakalar mı bilinmez ama taraftarın çok umutlu olduğu biliniyor.
Bugün Trabzonspor başkanı Muharrer Usta Twitter’da yaptığı açıklamada Kulüp Maddi olarak zor günler geçiriyor olsa da taraftarımız umudunu yitirmesin dünya devi bir marka ile sponsorluk anlaşması yaptık ve bu dar boğazdan kurtulacağız yazdı. Marka adı hakkında bir açıklama yapmayan Usta maddi anlamda çok rahat günler bizi bekliyor yorumu ise herkesi umutlandırmış durumda.