Trabzonspor'lu Futbolcular Hakkında Şok İddia: Antrenmana Silahla Geliyorlar

Spor muhabiri Barış Yurduseven'in iddiaları ortalığı karıştırdı. Yurduseven'in attığı tweet "Bir futbol takımında bir futbolcu antrenmana belinde silahla geliyorsa, tavsiyem; futbolcu değil psikolog transferine yoğunlaşmanızdır." gündeme bomba gibi düştü.

Trabzonspor'lu Futbolcular Hakkında Şok İddia: Antrenmana Silahla Geliyorlar

 TRT'nin Trabzonspor muhabiri Barış Yurduseven, bordo mavili takımdan bir yabancı futbolcunun antrenmanlara belinde silahla geldiğini iddia etti.

Çalkantılı günler yaşayan Trabzonspor ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

TRT'nin Trabzonspor muhabiri Barış Yurduseven, Twitter hesabından yazdığı mesajda, bordo mavili takımda forma giyen bir yabancı futbolcunun antrenmanlara silahla geldiğini ileri sürdü. Yurduseven, büyük yankı yaratan tweet'inde şu ifadeleri kullandı:

"Bir futbol takımında bir futbolcu antrenmana belinde silahla geliyorsa, tavsiyem; futbolcu değil psikolog transferine yoğunlaşmanızdır."Barış Yurduseven'in bu tweet'inin ardından, "O futbolcu Aykut Demir mi?" sorusu ortaya atıldı.

Yurduseven bunun üzerine yeni bir tweet daha atarak, "Duyduğum lüzum üzerine; bahsi geçen futbolcu Aykut Demir değildir. Vahim olan ise bu futbolcunun yabancı uyruklu olmasıdır" diye yazdı.