Üzülmez cevap verdi...

'Hiçbir zaman parayı dinimin, kitabımın önüne geçirmedim'

Üzülmez cevap verdi...

Gençlerbirliği Teknik Direktörü görevinde olan Üzülmez, "Hiçbir zaman parayı dinimin, kitabımın önüne geçirmedim." dedi.

Üzülmez, başkent ekibinin de  Gaziantepspor'u 2-0 yendiği maçın da ardından düzenlenen basın toplantısında da maça iyi başladıklarını ve de  ilk 20 dakika düşündüklerini sahaya yansıttıklarını da ifade etti.

"Gençlerbirliği'nde gündem ve de söylemler bitmiyor. Başkan bu tarz söylemleri de ara ara yapıyor. Çevrem beni iyi bilir. Hayatım boyunca parayı ön plana asla çıkarmadım. Beşiktaş'ta da oynarken de 5 dakikada sözleşmeler imzaladım. Gençlerbirliği'nde de geriye de bakmak gerekiyor. Geçen sene de geldiğimde başkanın evine vardım. Başkanın Gençlerbirliği'ni sevdiğini biliyorum. Duygusal anları beraber yaşadık, başkanın gözleri doldu. Takımı kurtarmamı benden istedi. Geçen sene bu takımı ligde tutmak için de tesislerde yattım. Mesele kira veya araba değil, değer verildiğinin de gösterilmesini istedim. İbrahim Üzülmez bu ligin en az kazanan hocalarından biridir. Bu söylem elbette ki beni yaraladı. Hiçbir zaman parayı dinimin, kitabımın da önüne geçirmedim. Başkan keşke basından da önce baba olarak benle konuşsa. Ben işimi yapmak istiyorum. Kulüpte hep kaos var. Nedir bu anlamadım, başarıda ve başarısızlıkta da kaos."