Wesley Sneijder gidyor mu?

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchaster United ile anlaştığı öne sürülen Galatasarayın 32 yaşındaki yıldızı için yöneticilerden Özyalçın’ın Sneijder’i 7,5 milyon euro ya satıyoz dediği iddaa dildi.

Wesley Sneijder gidyor mu?

Wesley Sneijder’in Galatasaray’dan ayrılacağı ile ilgili haberler iyice çoğalmaya başlamış durumda. İddaa ya göre Jose Mourinho’nun Manchaster United ile anlaşmasından sonra eski öğrencisi Wesley Sneijder’i istediği ve 7,5 miyon euro luk bir teklifin Galatasaray’a sunulacağı belirtiliyor. Galatasaray'lı yönetici’i Özyalçın’ında bir dost sohbetinde Sneijderi 7,5 milyon euro ya satıyoruz dediği gelen bilgiler arasında.

Diğer bir iddaa ise Wesley Sneijder’e ABD MLS Ligi takımlarından teklif geldiği ve eşi Yolante’nin Hollywood’dan film teklifi aldığından dolayı Wesley’in ABD’ye transfer olabilme ihtimalinin bulunması söyleniyor.

Galatasaray’da 4. sezonunu tamamlayan Sneijder, Galatasaray kariyerinde 2’si Lig, 3 Türkiye Kupası ve 2 TFF Süper Kupası olmak üzere tam 7 kupa zaferi yaşadı. Galatasaray taraftarları çıkan haberler üzerine sosyal medya üzerinden örgütlenerek Wesley’i satanı bizde satarız sloganı ile yönetime ültimatom verdi. Taraftarların konu üzerine çok düşmesi ve sinirlerinin geçmesinin oldukça zor olduğunu gören Galatasaray yönetimi, transfer ile ilgili sessizliğini korumaya devam ediyor. Eğer Sneijder satılır ise Galatasaray yönetimi ile taraftar arasındaki uçurum iyice genişleyecek gibi görünüyor.