320 gb depolama alanı bulunan ilk telefon

Dünya üzerinde henüz eşi benzeri üretilmemiş olan 320 GB'lık akıllı telefon, piyasaya sunulmak için kolları sıvıyor. Akıllı telefon piyasasının gözde ürünleri arasına giren Saygus'u hep beraber inceleyelim. İşte detaylar.

320 gb depolama alanı bulunan ilk telefon

CES 2015 kapsamındaki en yeni haberleri tüm hızlıyla sizlere aktarmaya devam ediyorken, Saygus, iki adet MicroSD girişe sahip yeni telefonunu tanıttı.

Saygus'un V2 adlı yeni modeli, Android 4.4.4 KitKat ile çalışıyor ve her biri 128 GB kadar MicroSD kart destekleyen iki adet MicroSD kart girişi sunuyor.

64 GB depolama alanına sahip Saygus V2, iki adet 128 GB MicroSD kart kullanımı ile toplamda 320 GB kadar depolama alanı sunabiliyor ve çok sayıda multimedya özelliği ile dikkat çekiyor.

İçerisinde güçlü Harman Kordon hoparlörler yer alan Saygus V2'nin en iyi sesi sunan Android telefon olduğu söyleniyor.

Saygus V2, 5 inç boyutunda 1080p Full HD çözünürlüklü ekran, parmak izi okuyucu ve kablosuz şarj özellikleri ile beğeni kazanacak gibi görünüyor.

İçerisinde 3 GB RAM, 2.5 Ghz hızında 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ve 3100 mAh boyutta batarya bulunan Saygus V2, en iyi kameralara sahip telefonda olabilir.

Zira Saygus V2'nin arkasında, 4K video çekebilen 21 megapiksel çözünürlükte çift tonlu LED flaşa sahip ana kamera ve önünde 13 megapiksel çözünürlükte Selfie odaklı OIS kamera yer alıyor.

Yüksek depolama alanı ve güçlü teknik özellikleri ile dikkat çeken Saygus V2, aynı zamanda darberlere, suya ve toza karşı dayanıklı özel tasarım kasaya da sahip.

Henüz fiyatı açıklanmamış olan Saygus V2, 2015 yılının ikinci çeyreğinde Amerika'da satışa sunulacak.