70 TL'ye akıllı telefon olur mu?

Akıllı telefon pazarına yeni bir telefon sunmaya hazırlanan Microsoft tüketicileri oldukça şaşırtacağa benziyor. Microsofsadece 70 TL'ye Nokia 215 adını verdiği akıllı telefonu tüketicilere sunacak. Microsoft, Nokia 215 modeli ile hatrı sayılır bir satış rakamına ulaşmayı hedefliyor. Nokia 215 modelinin özelliklerini haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

70 TL'ye akıllı telefon olur mu?

 Akıllı telefon pazarına yeni bir telefon sunmaya hazırlanan Microsoft tüketicileri oldukça şaşırtacağa benziyor.  Microsoft sadece 70 TL'ye Nokia 215 adını verdiği akıllı telefonu tüketicilere sunacak. Microsoft, Nokia 215 modeli ile hatrı sayılır bir satış rakamına ulaşmayı hedefliyor. Nokia 215 modelinin özelliklerini haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Güçlü bir rekabetin hâkim olduğu akıllı cep telefonu pazarında Microsoft, 29 dolarlık (67 TL) Nokia 215'le dikkatleri üzerine çekti. 2015'in ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenen telefonla, ABD merkezli teknoloji devi Microsoft'un hatırı sayılır bir satış rakamına ulaşmayı hedeflediği belirtiliyor. 2.4 inç ve 320x240 megapiksellik çözünürlüğe sahip ekranı bulunan, Facebook ve Messanger uygulaması kullanılabilen ürünün, 2G teknolojisine de sahip olacağı açıklandı. Türkiye'de dünyayla aynı anda piyasaya sürülmesi beklenen telefon, ithal ürün kapsamına giriyor. Telefonun vergiler dahil fiyatının 200 TL'nin altında olamayacağı öngörülüyor.