Alcatel'in yeni oyuncağı OneTouch Watch

CES 2015 etkinliğinde reklamı yapılacak olan teknoloji firması Alcatel'in akıllı saati OneTouch Watch merakla bekleniyor. Fiyatı konusunda net bilgi olmayan saat yuvarlak dokunmaktik ekrana ve farklı kordon seçeneklerine sahip bulunuyor.

Alcatel'in yeni oyuncağı OneTouch Watch

Alcatel'in hoş tasarımlara sahip akıllı saatleri CES 2015 etkinliğinde tanıtılmayı bekleniyor. Birkaç gün içerisinde başlamasını beklemediğimiz CES 2015 etkinliğinde yeni ürünler tanıtılacak. Bu ürünler arasında son zamanlarda çıkarmış olduğu mobil cihazlarla adını sıkça duyuran Alcatel de yer alıyor.

2014 yılının ilk çeyreğinde düzenlenen uluslararası etkinliklerde görücüye çıkan mobil cihazlardan sonra 2015 yılının ilk çeyreğinde akıllı saatleri ile piyasaya merhaba diyecek..

CES 2015 etkinliğinde OneTouch Watch'ın teknik detaylarını ve tüm yazılım özelliklerini öğreneceğiz. Tasarım açısından Moto 360 ve LG G Watch'ı bize anımsatan saat yuvarlak dokunmatik ekranda kullanıma sunulacak.

Piyasaya merhaba diyecek OneTouch Watch saatleri için farklı kordon seçenekleri bulunuyor. Henüz net birşey olmasa da Android Wear platformu tarafından desteklenmesi bekleniyor. OneTouch Watch'ın fiyatı hakkında ise henüz birşey yok. Umuyoruz ki şirket bütçe dostu bir fiyat politikası ile gelir. Henüz özellikleri hakkında net birşey söz konusu olmadığından dolayı yanlış bilgi vermek istemiyorum. Tasarım açısından başarılı görünen saatin umuyoruz ki özellikleri de tatmin edici olur.. Peki siz tasarımını beğendiniz mi?