iPad Pro Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu Taban Fiyatı Cezbeden Tabletten Son Haberler

iPad Pro yılan hikayesi bu yıl çözülecek. 3 kere tanıtımı ertelenen cihazın yeni tanıtım tarihin 2016 yılı olacağı söyleniyor. 64 ve 128 GB seçenekleri ve büyük ekranı ile tasarımcıları hedefleyen tabletin taban fiyatı ise oldukça cazip.

iPad Pro Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu Taban Fiyatı Cezbeden Tabletten Son Haberler

 iPad Pro ile ilgili donanım, boyut, materyal ve yazılım özelliklerinden sonra fiyatları da sızmaya başladı. İki ihtimal var, ya geçmiş dönemde tanıtıldı, tanıtılacak diye merakla beklenen Apple Watch'un 3 yıl sonra tanıtılması gibi bir durumla karşı karşıyayız ve trolleniyoruz, ya da Apple, iPad Pro konusunda ciddi bir PR çalışması yürütüyor. 2016'ya ertelenen iPad Pro'lar, aynı zamanda bütçe düşmanı olarak da göze çarpmaya başladı. Apple'ın havayolu şirketlerine, sağlık sektörüne ve diğer profesyonel iş alanlarına pazarlamaya çalışacağı iPad Pro'lar'ın taban fiyatının 699 dolar olacağı ve aksesuarla ile birlikte 800 dolara kadar çıkabileceği konuşuluyor. En alt seviyenin fiyatı 699 olarak ortaya çıktı ama en tepe iPad Pro'nun fiyatı ile ilgili henüz bir söylenti vs yok.

iPad Pro'nun lansmanının eylül ayında gerçekleştirileceği söyleniyordu. Apple, bu döneme kadar iPad Pro'nun tanıtımını 3 defa erteledi son alınan karara göre yeni iPad Pro, 2016 yılı içerisinde basına tanıtılacak.

Bu söylentilere ek olarak, iPad Pro'ların hafıza rakamları da yüksek tutulacak. 64GB ve 128GB'lık varyasyonlarıyla satışta olacak.