iPhone 6S ve iPhone 7 Yeni Yılda Birlikte Çıkacak

Teknolojinin güçlü isimlerinden Apple'in son cihazları iphone 6S ve iPhone 7 yeni yılda birlikte piyasaya çıkacak. Detaylar yazımızda..

iPhone 6S ve iPhone 7 Yeni Yılda Birlikte Çıkacak

Iphone yeni yılda çifte müjdeyle geliyor. İphone 6'si ve İphone 7'yi satışa sunacağını iddia etti. Apple'ın her yıl bir ya da 2 ürünü piyasaya sürdüğünü iddia eden yetkililer son günlerde ortaya atılan söylentilerin gerçeğe dönüşme ihtimalinin yüksek olduğunu açıkladı. Konuyla ilgili detaylar haberin devamında...

Apple'ın her yıl bir ya da 2 ürünü piyasaya sürdüğünü iddia eden yetkililer son günlerde ortaya atılan söylentilerin gerçeğe dönüşme ihtimalinin yüksek olduğunu açıkladı.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'un birkaç ay önce piyasaya çıkmasına karşın uzmanlar Apple'ın yeni yılda iPhone 6s'i ve iPhone7'yi satışa sunacağını iddia etti. Apple'ın her yıl bir ya da 2 ürünü piyasaya sürdüğünü iddia eden yetkililer son günlerde ortaya atılan söylentilerin gerçeğe dönüşme ihtimalinin yüksek olduğunu açıkladı.

Uzmanlar, 2015'in ilk yarısında iPhone 6s'in ikinci yarısında da iPhone 7'nin satışa sunulabileceğini iddia etti. Tayvanlı yetkililer ise teknoloji sitesi Techno Buffallo'ya yaptığı açıklamada Apple'ın yeni telefonlarında çift RAM kullanacağını ifade etti. Yetkililer böylelikle yeni telefonlarda 2 GB RAM, tabletlerde ise 4 GB RAM olacağını kaydetti. Yetkililerin ortaya attığı bir başka iddia ise Apple'ın mini bir iPhone yapabileceği yönünde oldu. Bu ürünün de 2015'te piyasada yer alabileceği belirtildi.