Samsung Galaxy S6 özellikleri, S6 fiyatı

Dev markalardan birisi olan Samsung Galaxy'nin yeni serisi yolda. Samsung Galaxy S6 hakkında bazı detaylar belli olmaya başladı. Samsung Galaxy S6 özellikleri ve fiyatı nedir? İşte detaylar.

Samsung Galaxy S6 özellikleri, S6 fiyatı

Fotoğrafta çalışır halde görüntülenen Galaxy S6, 2015'in ilk ciddi sızıntısı olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Samsung'un yeni amiral Galaxy S6 üzerinde çalıştığı ve Koreli şirketin bu telefonu bir an önce tanıtıma hazırlamayı istediği biliniyordu. Ancak bu görünüşe göre tahmin ettiğimizden de çabuk oldu. Ortaya çıkan bu fotoğraflar Galaxy S6'nın gelişim aşamasının sona geldiği ve artık çalışır halde olduğunun bir kanıtı niteliğini taşıyor. Bu da yeni amirali CES 2015 fuarında görebileceğimizi gösteriyor. Elbette yine kesin bir şey söylemek mümkün değil.

Samsung akıllı telefon sektöründe bir çok modeli ile büyük bir pay etmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde galaxy note edge Türkiye piyasasında satışa sunulduktan sonra gözler artık Galaxy S6'da. Galaxy S6 özellikleri hakkında dedikodular her geçen gün artmakta.

Ekranı 5.5 inç olacağına dair bilgiler bulunurken bazı kaynaklarına göre ise 5.3 inç ekran olacağı gösteriliyor. Üst seviyede bir telefon olacağına kesin gözüyle bakılırken aleminyum kasa ile telefonun üretileceğine hemen hemen herkes hem fikir durumda. Galaxy S6 özellikleri hakkında yeni gelişmeler oldukça sizlere duyurulacaktır.

Sonuç olarak Galaxy S5'de istediğini bulamayan samsung, galaxy s6'da gidermek istiyor. Tasarım ve özelliklerini buna göre yapacak olan Samsung, yeni amiral gemisi 2015 yılının ilk çeyreğinde tanıtalacak.