Asansörde Korku Dolu Dakikalar: 5 Yaralı

Adana'da gerçekleşen talihsiz olayda içerisinde 5 kişilik ailenin bulunduğu asansör 3. kattan direk zemin katta düşünce içerisindekiler ağır yaralandı. Kişilerde boyun ve ayak kırıkları oluşurken yaşam tehlikesi bulunmadığı öğrenildi.

Asansörde Korku Dolu Dakikalar: 5 Yaralı

Kazanın ne zaman geleceği belli olmuyor. İlk olarak kullandıkları herhangi bir sorun yaşamayan aile ikinci kez aşağıya inmek için asansöre bindiklerinde neye uğradıklarını şaşırdılar. Ayrıntılar haberimizde..

Çukurova ilçesine bağlı Belediyevleri Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Selahattin (42) ve İlkay Arıkan (38) çifti, çocukları Cihan (9) ile Asrın Çınar Arıkan’a (3) mobilya almaya çıktı.

ZEMİNE ÇAKILDI

Aile, Belediyevleri Mahallesi’ndeki bir mobilyacıya gelerek burada mobilya çeşitlerine bakmaya başladı. Satış danışmanı Elif Çağlayan (34) ile birlikte mobilyacının 3. katına çıkan aile, bir süre burada da mobilyalara baktıktan sonra aşağı inmek için asansöre bindi. 3. kattan zemine inmek için görevli düğmeye bastı. Bu sırada asansör içindeki 5 kişiyle birlikte yere çakıldı.

5 KİŞİ YARALANDI

Asansörün zemin kata çakılmasıyla birlikte içinde bulunan aynı aileden 4 kişi ve görevli yaralandı. Ses üzerine mobilya çalışanları hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıları Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Dr. Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Kaza sonrası yaralıların ayaklarında kırıklar oluştuğu, hayati tehlikelerinin olmadığı öğrenildi.

"BİZİ AİLECEK MAHVETTİLER"

Anne İlkay Arıkan görevlilere tepki göstererek, "Bizi ailecek mahvettiler. Asansör zemin çakıldı" dedi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı