Av tüfeğiyle dehşet saçtı: Eski sevgilisini ve onun erkek arkadaşını öldürdü

Olay, Aksaray'da meydana geldi. 30 yaşındaki Feyzullah K.'yı kendisinden 12 yaş küçük sevgilisi terk etti. Kendisinden 12 yaş küçük sevgilisinin, aynı yaştaki arkadaşı Uğur Ünal ile ilişkisi olduğunu öğrenen Feyzullah K. cinnet getirdi. Eski sevgilisi ve arkadaşının Ihlara Yolu üzerindeki bir barakada eğlendiğini öğrenen Feyzullah K. av tüfeğini alarak barakanın bulunduğu yere gitti, sevgilisi ve arkadaşını av tüfeğiyle öldüren Feyzullah K. polisi arayarak teslim oldu.

Av tüfeğiyle dehşet saçtı: Eski sevgilisini ve onun erkek arkadaşını öldürdü

Olay, Aksaray'da meydana geldi. 30 yaşındaki Feyzullah K.'yı kendisinden 12 yaş küçük sevgilisi terk etti. Kendisinden 12 yaş küçük sevgilisinin, aynı yaştaki arkadaşı Uğur Ünal ile ilişkisi olduğunu öğrenen Feyzullah K. cinnet getirdi. Eski sevgilisi ve arkadaşının  Ihlara Yolu üzerindeki bir barakada eğlendiğini öğrenen Feyzullah K. av tüfeğini alarak barakanın bulunduğu yere gitti, sevgilisi ve arkadaşını av tüfeğiyle öldüren  Feyzullah K. polisi arayarak teslim oldu.

Aksaray'da oturan 30 yaşındaki Feyzullah K.'yı, 18 yaşındaki sevgilisi Leyla Salman, bir süre önce terk etti. Ardından ise aynı zamanda Feyzullah K.'nın da arkadaşı olan 30 yaşındaki Uğur Ünal ile birlikte olmaya başladı. Bu durumu öğrenince gururuna yediremeyen Feyzullah K. ikiliyi takibe aldı. Önceki gece ikilinin Ihlara Yolu üzerindeki bir barakada eğlendiğini öğrendi. Bunun üzerine yanına av tüfeğini de alan Feyzullah K., dün sabaha karşı barakaya gitti. Eski sevgilisi ve arkadaşına kurşun yağdıran Feyzullah K., ardından polisi arayarak teslim oldu. Sağlık ekipleri, iki sevgilinin öldüğünü belirledi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.