Bakir, Çocukluk Trajedisinin Ardından Biyonik Penis Taktırdı

43 yaşındaki İngiliz vatandaşı M. Abad çocukken yaşadığı bir kazanın ardından rahatladı

Bakir, Çocukluk Trajedisinin Ardından Biyonik Penis Taktırdı

43 yaşındaki İngiliz vatandaşı M. Abad çocukken yaşadığı bir kazanın ardından rahatladı

Muhammed Abad için hayat zordu

The Sun gazetesi, İskoçya’nın Edinburgh şehrinden 43 yaşındaki bakir Abad’a sadece altı yaşındayken bir arabanın çarpıp onu 182 metre sürüklediğinde bütün üreme organlarını kaybettiğini bildiriyor.   

38 yıl sonra, Londra Üniversitesi Akademisi’nde ona ameliyatla 20 santimlik bir biyonik penis takılmasının ardından yeniden doğdu ve seks hayatı da yeniden başlamış oldu. Testis torbasındaki bir düğmeyi kullanarak, karnındaki implantasyondaki sıvılarla şimdi penisini büyütebilir.   

Abad, The Sun’a prosedürü “Biraz hareket istediğinde ‘açma’ düğmesine basarsın ve işin bittiğinde başka bir düğmeye basarsın. Bunu çok kısa bir sürede yapabilirsin,” diyerek anlattı.

Yeni bir uzvu yapıp eklemesi doktorların üç yılını aldı ve düzinelerce operasyon yapıldı. Uzuv, Abad’ın kolundan alınan deri greftleri kalıba dökülerek yapıldı. Geçen ay yapılan son operasyon 11 saat sürdü.

Abad şimdi aşkın peşinde.

“Bazı kadınlar bunu denemek isteyebiliyor,” dedi.

2013’te, Abad “Utandıran Vücutlar” adında bir haber segmentine çıktı. İngiliz günlük Daily Mail gazetesine göre Abad programda kazadan sonra beş santimden biraz daha uzun “penis”inin tamamen hissiz olduğunu ifade etti.

Abad’ın yeni bir övünç kaynağına sahip ilk kişi olmadığı ortada.     

Reuters’a göre dünyada ilk penis nakli yaptıran kimliği belirlenemeyen Güney Afrikalı bir adam; kendisinin durumu iyi ve bir çocuk bekliyor. (Kaynak: Huffington Post, Andy Campbell)