Böyle araç satış ilanı görülmedi (Gülmek Garanti)

Türkiye'nin en büyük ilan sitelerinden birisi olan sahibinden'de bugün yayınlanan bir ilan görenleri hem şaşırttı hem de gülme krizine soktu. Mardin'in Midyat ilçesinden verilen ilan sahibinde'e efsane ilanlar kategorisine girmeyi başardı. İşte o meşhur ilan.

Böyle araç satış ilanı görülmedi (Gülmek Garanti)

Türkiye'nin en büyük ilan sitelerinden birisi olan sahibinden'de bugün yayınlanan bir ilan görenleri hem şaşırttı hem de gülme krizine soktu. Mardin'in Midyat ilçesinden verilen ilan sahibinde'e efsane ilanlar kategorisine girmeyi başardı. İşte o meşhur ilan.

Sahibinden'e verilen bu Şahin ilanı bugün sosyal medyayı salladı. "Aracı 1 Yıldır Satamadığımdan Fiyatı Düşürdük Acil Satılık Şahin" başlığı ile verilen ilan okuyanları güldürdü.

Sahibinden'e öyle ilanlar veriliyor ki gülmemek elde değil. Mardin Midyat'tan verilen bu ilan da sahibinden'de efsane ilanlar kategorisine girdi. İlanın açıklama kısmına yazılanlar okuyanları gülme krizine sokuyor.
 
İşte Sahibinden'e verilen o ilan!
Aracı Bir Yıldır Satamadığımdan Bu araç başımı Belaya sokmadan,Kelepir Fiyatına Satlıktır
Üzerine pioner teyp ambalajında Çok kaiteli flashlı Hoperlorleri İle Hediye Edilecek.
Hız tutkunları için,ralli pilotları,hız yapmayı sevenler için kaçırılmayacak bir araç.
Aracın hız göstergesi 20 km.de sabit takılı kaldığından hızını bilemeyen kaptan panik yaşamamaktadır,bunun yanında egzoz sesinin de verdiği nostalji ses kaptana sürücü keyfi yaşatmaktadır.
Araçta ekonomi yakıt sistemi mevcuttur,Gaza aşırı basıldığında araç tekleyip,sizi dürterek ayağınızı gazdan çekmenizi sağlamaktadır.
Frene basıldığında,direksiyon titreyip kollarınıza ücretsiz mesaj yapmaktadır
0-100 km ye ulaşması tahmini 20 saniyedir
Araç fazla hızı olmadığından Allahın izni ile ölümlü kaza yaşanmaz, bunun için eyrbeki yoktur.
Aracımın jantları saf çelik desenli özenle özel Sanki MİDYAT TELKARİ’sinde  İşlenmiştir.
Arka lastikler kabaktı.(Yenilenmiştir)
Ön lastikler orta idare eder,ama maalesef lastik markası duyulmamış bir markaya sahipti(yenilenmiştir,Markalı)
güvenlik amaçlı her kapı anahtarı ayrı olup,benzin kapagı,kontak anahtarı olmak üzere araç üzerinde 6 adet anahtar mevcuttur
Ön konsol hakiki deri döşemesi ile kaplanmış olup,derinin altındaki konsol hasar durumu hakkında bilgi sahibi değiliz.
Ön saat gösterge mavi led ışığı ile donatılmış olup,kaptana sürüş keyfi yaşatmaktadır,fakat malesef silecekleri çalıştırdığınızda gösterge ışıkları Allaha emanet filoplop yapıyor,yanıyor veya yanmıyor,bunun için göstergeye bakma ihtiyacı duymuyorsunuz,sadece yola odaklanıyorsunuz,buda kaza riskini sıfıra düşürmektedir.
Cam silecekleri canı istediği zaman çalışıyor,canı istediği yerde duruyor,silecekler bazen odak hedefinize denk geldiğinde,bunun için mecburi mola ihtiyacı verme gereği duyup elle manuel olarak müdahale etmek zorunda kalıyorsunuz.
Aracın iç ayna ve dış dikiz aynaları sağlamdır,dış sağ dikiz aynası ayarlanabilir,sol dış dikiz aynası sabit ayarlı kısa boylulara göre otomatik ayarlıdır,kısa boylu kaptanlar için ideal bir özellik taşımaktadır,malesef uzun boylu kaptanlar kendilerini aynaya göre ayarlamalıdırlar.
Araçta 4 adet gösterge mevcuttur,bunlardan sadece hararet göstergesi sağlıklı doğru kararlı çalışmaktadır,malumunuz hararet  her şeyde yükselmesi tehlikeli sonuçlar yarattığı için bu göstergenin sağlamlığına özellikle ve özellikle özen gösterilmiştir,yoksa kesin buda arızalı olurdu…
Araçta donanım olarak dijital full hd rengarenk panelli bir adet radyolu teyp bulunmaktadır,teyp’in panel ışığı yanmakta olup sağlam olduğu hakkında fikrimiz yok,çünkü arkada 2 adet sub woofer hoperlorler olup bunları sanki fare yemiş gibi bir halleri vardır,ön tarafta rafta bir hoperlör bulunmakta buna da kablo bağlanmamıştır.(sıfır pioner teyp ve hoperlorleri hediye edilecek)
Aracın iç döşemesi ve tavan döşemesi Muhayyerdir. fakat dış döşemenin altındaki,iç döşeme hakkında fikrimiz yoktur.
Aracın tavanı izalasyonla kaplı olduğunda araca klima takma gereği duyulmamış,araçta doğal klima Mevcuttur.
Aracın ön kapı camları açılıp kapanmaktadır, arka kapı camları hakkında fikrimiz yoktur.
Araç tüplü Sırasız Sistem(gazlı) ve benzinlidir.
Aracın yürüyen aksam ve motor kısmı hatasızdır eksiksizdir.
Aracın kazası belası darbesi hakkında bilgimiz yoktur.
Boyası Berbattır, Sanki Badanacıda Boyatılmıştır.
Aracın kalorifer fanı sadece kışın sabahları bir dakika çalıştıktan sonra otomotik kapanıp bir daha çalıştırma şansınız olmaz.
Meclise sunulacak olan eskisini getir yenisini al kampanyasına dahil olup olmayacağı hakkında fikrimiz yok.
Aracın ön kısmında nazar boncuğu mevcuttur,ayrıca arka sol tamponda hafif 2cm genişliğinde bir darbe olup buda nazarlıktır.
Aracımız 5 km 'den fazla yokuşlarda ateşi yükselmektedir,ve sonrasında radyator düdüklu tencere gibi fokurdamaya başlamaktadır.
Böyle bir durumda özel yapılmış radyatör fan anahtarını, manuel olarak devreye sokup,mecburi mola vermeniz gerekmektedir.Bunun için 5 km den fazla yokuşları çıkmanızı tavsiye etmiyoruz.
Uyarılar.!!
Dikkat Aracın El Freni patladığından Yokuş aşağı,Yokuş yukarı park etme Şansınız yok,öyle bir yerde park etme gereği duyarsanız araçta takoz ve muavin bulundurmanız,Veya aracın önüne taş koyacak duyarlı vatandaş bulmanız gerekmektedir,Yoksa  Aracın içinde mahsur kalırsınız!!!
Ani fren yaptığınızda sol ön teker çamurluğa sürtünmektedir,böyle bir durumda teker soyulabilir,Ani fren yapmanızı tavsiye etmiyoruz.!!!!
Aracın sol ön kapı camı üst tarafı sanki camcıda kesilmiş gibi duruyor,elinizi kesebilir.!!!!!
Aracın uzundevre farları sorunsuz çalışmakta,Fakat malesef  kısa devre farları canı isdeği zaman yanıyor,canı istediği zaman yanmıyor,Gece trafiğe çıkmanızı tavsiye etmiyoruz.!!!
Araç vites levyesi faal olup kendinize doğru çekmeyiniz.!!! Sap gibi elinizde kalır.
Merkezi kilit sistemi mevcut,malesef buda arızalıdır,Cani istediği zaman tüm kapılar otomatik açılıyor,canı istediği zaman tüm kapılar kapanıyor.dikkat arabanın içinde mahsur  kalabilirsiniz.!!!!
Kışın çok soğuk günlerde sadece sabahları olmak üzere,araç çukura düştüğü zaman arka sağ teker tamamen kilitlendiğinden,Araç sizi yolun sağına atabilir,ve kaza yapabilirsiniz.!!!!
Aracımın ruhsatında 1988 model yazıyor,nasıl oluyorda Trafiye Çıkış 1994 model yazıyor. Neyse odur,taş satıyorum.
iade alınmaz, fakat  tüketici kanunu gereği 1 hafta içinde beğenmeseniz geri alırım.
Araç Tesliminde Bahşiş  Alınır.
Her şey ile takas yapılır.