Kaymakam Citer, Kanser Hastası Gazi Sinan Karaca’yı Evinde Ziyaret Etti

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde Kaymakam olan Dr. Huzeyfe Citer, kanser hastası olan Kıbrıs Gazisi Sinan Karaca’yı evinde ziyaret etti. Kaymakam Citer’e, Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız ve gaziler eşlik etti.

Kaymakam Citer, Kanser Hastası Gazi Sinan Karaca’yı Evinde Ziyaret Etti

 

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde görev yapan Kaymakam Huzeyfe Citer, kanser hastası olan Kıbrıs Gazisi Sinan Karaca’yı ziyarete gitti. Sinan Karaca, 40 gün boyunca GATA’da tedavi gördü. Tedavi sürecinin oldukça güzel geçtiğini söyleyen Karaca, tedaviye ara verip ilçeye döndüğünü belirtti.

Kıbrıs Gazisi Sinan Karaca, Kaymakam Citer’in yaptığı ziyarete çok sevindiğini söyledi. “Kaymakam Bey, evime kadar gelerek beni onurlandırdı. Bu ziyarete çok sevindim. Kaymakam Beyin ve Gazi arkadaşlarımın desteği çok büyük. Herkese çok teşekkür ederim.” dedi.

Kaymakam Citer, Sinan Karaca’ya geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra, “Gazilerimiz ve şehitlerimizin yakınları bizler için her zaman önceliklidir. Vatanımızı savunmak için hayatını ortaya koymuş, bedeninden şehit vermiş gazilerimiz ve şehitlerimiz; vatan ve milletine en büyük sadakati ve fedakarlığı yapmışlardır. Gazilik büyük bir mertebedir. Bu mertebede bulunan herkese kapımızı açık tutuyoruz. Gazimiz Sinan Karaca’ya Allah’tan acil şifalar diliyorum.” dedi.

Kaymakam Citer’in ziyareti, yaklaşık olarak yarım saat sürdü. Ziyaretini bitiren Kaymakam, aile ve Sinan Karaca ile vedalaşarak ayrıldı.