Semra Özal'a sürpriz doğum günü partisi

Türkiye'nin eski cumhurbaşkanlarından merhum Turgut Özal'ın eşi olan semra Özal, 81. yaşını sevdikleriyle ve birkaç yıl önce barıştığı kızıyla beraber kutladı. Kızıyla sarılıp samimi pozlar veren Özal ayrıca parmağındaki yüzüğü kızına hediye etti. Anne kızın arasındaki bağ gözlerden kaçmadı.

Semra Özal'a sürpriz doğum günü partisi

8’inci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın eşi Semra Özal, 81’inci yaşını ailesi ve dostlarının düzenlendiği özel bir geceyle kutladı.

Zeynep Özal’ın organizasyonunu yaptığı gecede; kadim dostlar, Uğur Batur, Hayati Babaoğlu ve eşi Figen Babaoğlu ile Özal’ın dostları vardı.

ANNE-KIZ BARIŞTI


Milliyet'te yer alan habere göre, Dostları kraliçe şeklinde tasarlanan pastayla büyük bir sürpriz yaptı. Kahkahalar eşliğinde pastasını kesen Semra Özal’ın mutluluğuna diyecek yoktu… Birkaç yıl önce dargınlıklarına son veren anne-kız, birbirlerine sarılarak duygusal anlar yaşadılar.

YÜZÜK ALIŞVERİŞİ

Anne Özal, kendisine yüzük armağan eden kızının jesti karşısında duygulanarak aile yadigari yüzüğü parmağından çıkarıp kızına verdi. Anne-kız Özallar’ın duygusal bir alışverişe dönüşen geceleri görülmeye değerdi….