Ve Ona da Hayır Dedi.. Nevruz Hanım Rekora Koşuyor.

Evlilik programı ''Esra Erol'da''nın popüler gelin adayı Nevruz hanım için bu akşam 30. talip geldi. Nevruz hanım, herkesin evet cevabı vermesini beklediği talibi Şahin Bey'e de “Hayır” dedi.

Ve Ona da Hayır Dedi.. Nevruz Hanım Rekora Koşuyor.

Son yıllarda evlendirme programlarına olan ilgi nedeni ile birçok kanalda bu programları görmekteyiz. Son olarak gündeme oturan olaylardan biri de Esra Erol un sunduğu programda yaşandı. Gelin adayı kimseyi beğenmiyor ve şimdiye kadar 30 kişiyi kabul etmedi.

Evlilik programı denilince son günlerde akla en çok gelen isimlerden ve şarkıcı Tarkan’a olan hayranlığı ile bilinen Nevruz hanımın yine talibi vardı.

Damat adayı Şahin Bey ve Nevruz Hanım başlarda samimi diyaloglarla izleyicilere acaba mı dedirtmiş olsa da paravan açıldığı an Nevruz Hanım’ın ilk sözü hayır oldu.

Reddedilmeye dayanamayan Şahin Bey bir daha programa çıkma cevabını verirken Nevruz Hanım Yetkililere söyleyin bir daha beni çıkarmasınlar o zaman oldu. Yaşanan kısa süreli gerginliği Esra Erol bitirdi ve buna karar verecek siz değilsiniz diyerek ortalığı yatıştırdı.

Böylece 30. Talibine de hayır diyen Nevruz Hanım izdivaç programları taliplere hayır deme rekorunu bir basamak daha geliştirmiş oldu.