Yabancı gelin adayını damadın Annesi istemedi.

İzdivaç programında Luvrita'ya talip olan damat adayı Cüneyt'in annesi, yayına bağlanarak "Yabancı olduğu için onu gelin olarak istemiyorum" dedi.

Yabancı gelin adayını damadın Annesi istemedi.

Esra Erol’un sunuculuğunu üstlendiği hafta içi her gün izleyicileri ile buluşan izdivaç programında yaşananlar izleyicileri ve konukları şok etti. Luyrita isimli gelin adayı için Talip olan damat adayı Cüneyt’in Annesi yayına telefon ile bağlandı ve Luyrita yabancı ben yabancı gelin istemiyorum dedi.

Bunun üzerine konuklar ve seyirciler büyük şok yaşamış olsa da Esra Erol araya girerek neden istemediğini sordu. Cüneyt’in Annesinin yanıtı ise; ilk önce yabancı olması ve hayatında yaşadıklarından dolayı istemiyorum diyerek sözlerini noktaladı.

Bu yaşananlardan sonra gelin adayı Luyrita yaşadığı hayal kırıklığını izleyicilerden saklayamadı göz yaşlarını tutamayan gelin adayını Cüneyt teselli ederek annesi ile tekrar konuşma kararı aldı. Konuklar yaptığı açıklamalarda;  görünen o ki bu birliktelik evliliğe uzanacak şeklinde fikirlerini beyan ettiler.