2 Çocuk Babası İntihar Etti

Adana'da iki çocuk babası Erol Soylu intihar etti. Çevresinden ise bu habere çok şaşırdıkları,Köse'nin çok sakin bir yapıya sahip olduğu gibi açıklamalar geldi. Detaylar...

2 Çocuk Babası İntihar Etti

 Adana'da meydana gelen olayda, intihar eden 2 çocuk babası Erol Soylu, çevresini ve ailesini şoka uğrattı. Sakin bir yapıya sahip olduğu söylenilen Erol Soylu'nun neden intihar ettiği ise bilinmiyor.

 

ÇEVRESİYLE SORUNU YOKTU
Adana'da yaşayan Erol Soylu, evli ve iki çocuk babasıydı. 30 yaşında olan Erol Soylu saat 06:00 sularında merkez Yüreğir İlçesi Şehit Erkut Akbay Mahallesi 2803 Sokak'ta intihar etmiş bir şekilde bulundu.
Erol Soylu'nun eşi sabah uyandığında 3. katta bulunan evlerinde Erol Soylu'nun kendini elektrik kablosu ile tavana astığını gördü. Polise ve sağlık ekiplerine ihbarda bulunmasının ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri Erol Soylu'nun öldüğünü tespit etti.
Çevresi ile hiçbir sorunu olmadığı ve sakin olduğu bilinen Soylu'nun neden intihar ettiği ise bilinmiyor. Soylu'nun cenazesi, yapılan incelemelerin ardından Adana Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.