Ankara'da aynı yerde ikinci kaza

Ankara'da 2 kişinin öldüğü, 4 kişinin de yaralandığı kazanın meydana geldiği Keçiören Fatih köprüsü üzerinde bir kaza daha meydana geldi. Lüks cip, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini yitirmesi sonucunda bariyerlere çarparak durabildi. Şans eseri kazada ölen olmazken, cip sürücüsü kazadan hafif yaralı olarak kurtuldu.

Ankara'da aynı yerde ikinci kaza

 Ankara'da 2 kişinin öldüğü, 4 kişinin de yaralandığı kazanın meydana geldiği  Keçiören Fatih köprüsü üzerinde bir kaza daha meydana geldi. Lüks cip, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini yitirmesi sonucunda bariyerlere çarparak durabildi. Şans eseri kazada ölen olmazken, cip sürücüsü kazadan hafif yaralı olarak kurtuldu. 

Başkentte dün akşam 2 kişinin öldüğü, 4 kişinin de yaralandığı kazanın meydana geldiği yerde ikinci bir kaza daha yaşandı. Lüks cipiyle bariyerlere çarpan sürücü kazadan hafif yaralı olarak kurtuldu. 

Kaza, saat 02.00 sıralarında Keçiören, Fatih köprüsü üzerinde meydana geldi. Keçiören istikametine seyreden cip, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini yitirmesiyle yol ayırımındaki bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle motor kısmı parçalanan ve ters dönen araç yolu trafiğe kapattı. Aracın sürücüsü kazadan hafif yaralı olarak kurtuldu. 

Kazayı görüp olay yerinde duran bir vatandaş yaralı sürücüyü otomobiliyle hastaneye götürdü. Olay yerine gelen polis ekipleri kaza yerinde tedbir aldı. Araç çekiciyle otoparka çekildi. Aracın ön tarafı adeta hurdaya döndü. Kaza yerine tuzlama aracı da sevk edildi. Ekipler kazayla ilgili soruşturma başlattı. Dün saat 22.00 sıralarında aynı yerde meydana gelen kazada 2 kişi ölmüş, 4 kişi yaralanmıştı.