Kahramanmaraş-Kayseri karayolunda trafiğe çıkacaklar dikkat!

Yoğun kar yağışı sebebiyle Kahramanmaraş-Kayseri karayolunda trafik akışı güçlükle sağlanıyor. Polis ekipleri Kayseri istikametine gitmek isteyen ağır vasıtalar ile yolcu taşımacılığı yapan araçlara izin vermiyor. Kayseri'ye gitmekte olan yolcu otobüsleri ise Adana istikametini kullanıyorlar. Kahramanmaraş-Kayseri karayoluna çıkacak otomobil sahiplerini hazırlıklı olmaları konusunda uyarıyoruz.

Kahramanmaraş-Kayseri karayolunda trafiğe çıkacaklar dikkat!

 Yoğun kar yağışı sebebiyle Kahramanmaraş-Kayseri karayolunda trafik akışı güçlükle sağlanıyor. Polis ekipleri Kayseri istikametine gitmek isteyen ağır vasıtalar ile yolcu taşımacılığı yapan araçlara izin vermiyor. Kayseri'ye gitmekte olan yolcu otobüsleri ise Adana istikametini kullanıyorlar.  Kahramanmaraş-Kayseri karayoluna çıkacak otomobil sahiplerini hazırlıklı olmaları konusunda uyarıyoruz.

Yurtta Kış- Kahramanmaraş-Kayseri karayolunda etkili olan kar yağışı nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanıyor Kahramanmaraş-Kayseri karayolunda ulaşım kar yağışı nedeniyle güçlükle sağlanıyor.Kahramanmaraş kent merkezi çıkışı, Beşoluk mevkisi ile Tekir Mahallesi girişinde konuşlanan trafik ekipleri, yaptıkları denetimlerde Kayseri istikametine gitmek isteyen ağır vasıtalar ile yolcu taşımacılığı yapan araçlara kar yağışı nedeniyle yol güvenliğini tehlikeye sokmamak için izin vermiyor. Şehirlerarası otobüs terminalinde bekleyen yolcu otobüsleri ise Adana istikametini kullanıyor.Otobüs sürücü Bülent Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 40 yolcusu ile Şanlıurfa'dan Samsun'a gitmek üzere Kahramanmaraş'tan geçtiklerini ancak yoğun kar yağışı yüzünden yolun kapandığını öğrendiklerini, bu yüzdende de alternatif yol olarak Adana üzerinden gideceklerini belirtti.Karayolları ekipleri, Tekir Mahallesi'nde yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.