Marmaray'da bomba paniği yaşandı : 2 yaralı

Marmaray'da arıza yapan merdivenler vatandaşlara panik yaşattı. Marmaray'da yürüyen merdiven büyük bir gürültüyle arıza yapınca bomba paniği yaşandı. Çıkan izdihamda iki kişi hafif yaralandı.

Marmaray'da bomba paniği yaşandı : 2 yaralı

Marmaray'da yürüyen merdiven arızasının bomba paniğine yol açması nedeniyle çıkan izdihamda iki kişi hafif yaralandı.

Marmaray'ın Ayrılıkçeşme İstasyonununda paniğe yol açan sesin, yürüyen merdivenin gürültüyle arıza yapması sonucu ortaya çıktığı belirtildi.Marmaray'da yürüyen merdiven arızalandı.Meydana gelen arızada 2 yolcu hafif şekilde yaralandı.

Ayrılıkçeşme İstasyonununda, yürüyen merdiven gürültüyle arıza yapınca çıkan sesi patlayıcı sanan bazı yolcular paniğe kapılarak çıkış kapısına yöneldi. Yoğunluk nedeniyle giriş çıkışlarda kısa süreli arbede yaşanınca istasyona polis, özel hareket ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Yapılan incelemelerde paniğe yol açan sesin, yürüyen merdivenden çıktığı tespit edildi. Yaşanan panik ve arbede sırasında merdivenden düşerek hafif şekilde yaralanan iki kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Etiketler; #bomba #marmaray
Avatar
salih - 5 yıl
Toplumun da psikolojisi bozuldu. Otobüste, AVM'de, metroda canlı bomba olabilme potansiyeli taşıyan tiplere göz ucumuzla bakıp onların en uzağına gitmeye çalışıyoruz. İnşAllah bir daha bu tarz toplumu derinden etkileyen olaylar olmaz.