Muğla'da esrarengiz trafik kazası

Kaza, Muğla'nın Yatağan İlçesi'nde meydana geldi. Bir işyerinde usta başı olarak çalışan Mehmet Güvençli aracıyla Yatağan'dan Milas yönüne giderken, direksiyon hakimiyetini kaybederek bir işyerinin bahçe duvarına çarptı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Mehmet Güvençli tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Mehmet Güvençli'nin 4 çocuk babası olduğu belirtildi. Polis kazayla ilgii soruşturma başlattı.

Muğla'da esrarengiz trafik kazası

Kaza, Muğla'nın Yatağan İlçesi'nde meydana geldi. Bir işyerinde usta başı olarak çalışan Mehmet Güvençli aracıyla Yatağan'dan Milas yönüne giderken, direksiyon hakimiyetini kaybederek bir işyerinin bahçe duvarına çarptı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan  Mehmet Güvençli  tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Mehmet Güvençli'nin 4 çocuk babası olduğu belirtildi. Polis kazayla ilgii soruşturma başlattı.

Muğla'nın Yatağan İlçesi'nde meydana gelen olayda direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil bahçe duvarını çarptı. Mehmet Güvençli, tedavi için götürüldüğü hastanede öldü. 

OLAY AKŞAM MEYDANA GELDİ
Kaza, akşam saat 20.00 sıralarında Yatağan-Milas Karayolu üzerinde meydana geldi. Yatağan Termik Enerji üretim A.Ş.'de usta başı olarak çalıştığı öğrenilen evli ve 4 çocuk babası Mehmet Güvençli Yatağan'dan Milas yönüne giderken 48 ES 573 plakalı otomobilin henüz belirlenemeyen bir nedenle direksiyon hakimiyetini kaybetti. Savrulan otomobil bir işyerinin bahçe duvarına çarptı. Kazada Güvençli ağır yaralandı. Kazayı görenler durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından Güvençli ambulansla Yatağan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan Güvençli yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.