8 Eylül 2016 Burç Yorumları, burcunuz size bugün neyi müjdeliyor

8 Eylül 2016 tarihinde sizleri neler bekliyor. Burcunuz size neyi müjdeliyor? Bugün hangi yönden şanslısınız? Aşk mı yoksa para mı daha ağır basıyor..

8 Eylül 2016 Burç Yorumları, burcunuz size bugün neyi müjdeliyor

8 Eylül 2016 tarihinde burcunuz size neyi müjdeliyor? İşte burç yorumlarınız ;

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün genelinde hayatınızın krizli alanlarına çözüm arayışlarında bulunmanız gerekebilir. Derin düşünceler içerisinde düşük duygusal enerjilerle bir gün geçirmeyi göze almalısınız.

Daha çok keyif aldığınız etkinliklere yönelmeli ve akışta kalmalısınız. Herhangi bir başlangıçtan veya zihninizi zorlayacak eylemlerden kaçınmanız gerekebilir. Diğer taraftan uzlaşma, konuşma, anlaşma gibi her türlü bilgi ve sevgi alışverişlerinde ilerleme sağlamanız olasıdır. Evinizle ilgili kendinizi emniyette hissettiğiniz bir gün deneyimleyeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
İlişkiniz veya ortaklıklarınızla ilgili derin duygu ve düşüncelerle baş başa olacağınız bir gün deneyimleyeceksiniz. Öğle saatlerine kadar sorularınıza cevap almak için çabalayabilirsiniz.

Sorgulama ve araştırma eğilimi içinde olsanız da ağır ve durağan enerjilere sahip olunacağından herhangi bir verim elde etmeyi ummamalısınız. Öğleden sonra durum daha hareketli ve olumlu bir hale dönüşecektir. İş bağlantılarınız ve bilgi donanımınız sayesinde sırtınızın yere gelmeyeceği hissiyle dolabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Gündelik işlerinizi yoluna koymak isteyebilirsiniz. Ancak bugün enerjiler bir nebze ağır akacağından dolayı tembellik ve içe kapanıklık hissedebilirsiniz.

Kendinize biraz vakit ayırmalı ve gizemli kalmış bazı konular üzerinde ilerleme kaydetmeyi denemelisiniz. Örneğin iş ortamınızdaki kişilerin gizli kapaklı taraflarını mercek altına alabilirsiniz. Maddi ve manevi değer yarattığınız konularda ortağınız veya partnerinizden güven alıyor olduğunuzu fark edeceksiniz. Bu da sizi emniyette hissettirecek bir durum olacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Cinsel enerjinizin yüksek olabileceği bugünde daha çok sefahat yaşama ve size keyif verecek bu tür etkinliklerle vakit geçirmelisiniz.

Ay'ın boşlukta olacağı saatlerde yeni bir başlangıçtan ziyade elinizde daha önceden hazır halde olan keyif alanlarının tadını çıkarmalı ve zihninizi basit işlere yormalısınız. Öğle saatlerinde daha somut konular önünüze çıkacaktır. Üstelik hizmet alanınızdaki dayanışma, iş dağılımındaki adalet duygusu çalışanlarınıza karşı kendinizi güvende hissetmenize neden olacaktır. Hatta bu durumu aranızda kutlayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Günü evinizde aileniz veya kendinizle baş başa geçirmeye eğilimli olabilirsiniz. Her ne kadar arkadaşlarınızla bir arada olmak ilginizi çekiyor olsa bile bugünü fazla muhabbet veya insani temasla harcamak istemeyebilirsiniz.

Enerjiler durağan, başlangıç hevesleri düşük olacaktır. Öğle saatlerinden itibaren kendinizi kalabalık alanlarda eğlencenin kollarına bırakabilirsiniz. Üstelik sizi iyi hissettirecek insanlar, varsa çocuklarınız ve eşinizle birlikte kendinizi güven ve huzur ortamında hissedebileceksiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
İş bağlantıları ve işle alakalı sosyal ortamlarda olmanızı düşünüyorsunuz. Ancak bugün sabah saatlerinde enerjiler düşük olacağı için bilhassa gizemli ve kuytuda kalmış ilişkiler ve kişilerle ilgili kafa yormak isteyebilirsiniz.

Su kenarlarına kısa gezintiler ruhunuza iyi gelecektir. Akşam saatlerinde ise evinizde kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve dahil olduğunuz grupların ısrarlı birlikte vakit geçirme teklifleri hoşunuza gidecek ve kendinizi sosyal anlamda huzurlu hissedeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi ve manevi değer yarattığınız konularda ilerlemek isteyebilirsiniz. Parasal potansiyelinizi yükseltmek için bugüne dek göremediğiniz ayrıntılara odaklanmak isteyebilirsiniz.

Ancak daha çok manevi taraflarınızı ortaya çıkarmak için sorgulama yapabileceğiniz enerjilere sahipsiniz. Bilhassa kardeşleriniz tarafından desteklendiğinizi ve iş ilişkilerinizin kariyerinizi olumlu yönde parlattığını fark edeceksiniz. Bu durumdan huzur ve güvenlik hissi duyacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Günü bireysel etkinliklerle geçirmek isteyebilirsiniz. Zihniniz ve sezgileriniz yüksek olmasına rağmen bedensel enerjilerinizde düşüş hissedebilirsiniz. Daha içe kapanık ve esrarengiz davranışlar içinde olmak işinize gelecektir.

Ay/Neptün teması nedeniyle ise soyut ve manevi alışverişleriniz konusunda net olamama durumu mevcuttur. Asıl önemlisi kendinizi maddi ve manevi olarak huzurlu hissedebileceğiniz duygusunun farkındalığına erişmeniz zorlaşacaktır. İnsanlara esin kaynağı olmak yanında onları maddi manevi destekliyor olmak isteyeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Bilinçaltınızdaki suskun kalmış duygu ve düşünceleri irdelemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Günün yüksek enerjisine sabah saatlerinden itibaren kavuşacaksınız ve mesleki alanda duygusal olarak yanılgıya neden olabilecek etkiler altında kalacaksınız.

Temkinli ve duyguların etkisinde kalmadan ilerlemelisiniz. Gün içinde kısa bir süre depresif ve duygu taşması hissetseniz de krizlerinizi aşmak adına olumlu düşüncelere ve en önemlisi umuda sahip olabileceksiniz. Akıl ve sağduyu bugün en değerli destekçileriniz olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Arkadaşlarınızla birlikte yaratıcı zihinsel etkinliklerine katılmak, hoşça vakit geçirmek ve fazla duygusal derinleşme yaşamadan günü atlatmanız yararınıza olacaktır.

Ancak gün boyunca sizin de iç dünyanıza çekilip kendi hayat dinamiklerinizi irdelemeye çalışmanız olasıdır. Ay'ın Yay burcunda ilerlemesi ve Ay/Neptün açısı sizi de bir nebze içinize kapatacak ve olmayacak hayallere ve ideallere dalmanıza neden olacaktır. Beklenmedik duygusal çıkışlara ve zihinsel manipülasyonlara karşı tetikte olmalısınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Kariyer odaklı bir gün deneyimleyebilirsiniz. Özellikle göremediğiniz detaylar üzerinde kafa patlatmak ve yeni geliştireceğiniz projelerde üstlerinize daha talepkâr olmayı planladığınız bir yapıda olabilirsiniz.

İhtiyacınız olan veri ve imkanları toparlayabilecek kararlılığa sahip olacaksınız. Günün akşam saatleri ise mutlaka arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmelisiniz. Hatta iş arkadaşlarınız veya çalışanlarınızla birlikte keyifli etkinlikler yapmanız insanların arasındaki sinerjiyi ve iyi niyeti destekler nitelikte olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Zihinsel aktivitelerinizin derine ineceği bir gündesiniz. Ancak yanıltıcı etkiler olacağından herhangi bir başlangıca yönelmekten ziyade daha akışta kalıp elinizdeki mevcut konulara akılcı halde kafa yormanız daha doğru olacaktır.

İşinizi ve toplumsal statünüzü daha fazla irdeleyebileceğiniz bir ruh durumuna eğilimli olacaksınız. Üstelik sahnede boy gösterebileceğiniz ve özel hayatınızdaki insanlardan da bunun için çok olumlu destekler alabileceğiniz bir konumda bulunuyorsunuz.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.